اطلاعات بازی
تاریخ انتشار: 06 ژوئن 2017
دسته بندی:
تلفن تماس: 021-44273270
رای خود را ثبت کنید
برچسب ها

بازی theBlu VR

این بازی در واقع یک شبیه ساز غواصی در اعماق اقیانوس است که دارای ۳ محیط بسیار زیبا و جذاب می باشد. محیط تماشای بدن یک وال بر روی عرشه یک کشتی غرق شده در کف اقیانوس، محیط رویارویی با جانوران نورانی در اعماق تاریک و محیط همراهی با لاک پشت ها که در هر سه محیط دارای صدای بسیار با کیفیت و سه بعدی می باشد.

قیمت این بازی در فروشگاه استیم ۹.۹۹ دلار می باشد.

توجه: این برنامه به صورت رایگان در مجموعه بازی های اختصاصی عینک اچ تی سی وایو htc vive قرار دارد.

دانلود بازی واقعیت مجازی theblu برای عینک htc vive

 

آیا دلتان می خواهد روی عرشۀ یک کشتی غرق شده بایستید و شنا کردن یک نهنگ قوی جثه را تماشا کنید، آیا این لحظه را در ذهن خود تصور کرده اید؟

شاید شنا کردن در دریایِ جلبک های دریایی بیولوژیکی برای شما روش بهتری باشد. شما می توانید این کار را بدون نیاز به سرمایه گذاری در تجهیزات اسکوبی گران قیمت یا کلاس های غواصی انجام دهید، بدون اینکه حتی اتاق زندگی خود را برای این امر ترک کنید.

TheBlu مجموعه ای از تجاربِ زیر آب، مبتنی بر واقعیت مجازی است که باعث می شود شما احساس کنید به معنای واقعی کلمه در مخزن نمایشگاه آکواریوم بزرگ قرار گرفته اید.

سطح جزئیات در این برنامه شگفت انگیز است و هنگام مواجهه با نهنگ ها خودتان را با آن ها مقایسه می کنید.

 

بازی یا برنامه EVEREST VR

برنامه EVEREST VR

بازی یا برنامه EVEREST VR دقیقا همان چیزی است که ممکن است به نظر برسد. این تجربه گردشگری کوهستانی Mount Everest VR تعاملی است.

هنگامی که EVEREST VR در ابتدا منتشر شد، شامل برخی از عناصر کوهنوردی جالب تعاملی و همچنین برخی از نقاشی های مستند بزرگ بود که شما آن را به عنوان یک شرکت کننده احساس می کنید.

باوجود برخی از محتواهای نوآورانه، زمانی که این تجربه برای اولین بار منتشر شد، بیش از حد توسط سایت های فن آوری آنلاین مورد توجه قرار گرفت. بعضی از کاربران که این برنامه را خریداری کردند، معتقد بودند با توجه به مقدار محتوایی که در ابتدا موجود بود، قیمت آن بسیار گران بود.

خوشبختانه، سازندگان EVEREST VR به انتقاد کسانی که برنامه را خریداری کرده بودند، ترتیب اثر دادند. آنها قیمت این برنامه را کاهش داده و محتویات مربوط به کوهنوردی تعاملی را افزایش دادند و همین امر باعث شد ارزش برنامه آن ها بسیار بیشتر شود.

اگر علاقه زیادی به کوهنوردی دارید اما از یخ زدگی و مرگ و میر آن واهمه دارید، EVEREST VR را امتحان کنید. قیمت EVEREST VR حدود ۱۵ دلار است و در فروشگاه Steam Valve موجود است.

 

برنامه Google Earth VR

برنامه Google Earth VR

زمانی که Google Earth در سال ها پیش منتشر شد، همه افراد از اینکه قادر بودند بوسیلۀ تصاویر ماهواره ای خانه خود را پیدا کنند و آن را مشاهده کنند بسیار متعجب و حیرت زده شدند. با این حال، از این که می دانستند این تصاویر همیشه مورد استفاده قرار می گیرند و کاملا دقیق هستند، کمی نگران بودند.

گوگل، Google Earth VR را منتشر کرد و ذهن جمعی ما را از بین برد. Google Earth VR به هر فردی اجازه می دهد که نه تنها خانه خود را از فضا ببیند، بلکه می تواند به طور واقعی به آنجا پرواز کند و در حیاط جلویی خود یا روی پشت بام خانه بایستد.

Google Earth VR به شما توانایی های زیادی می دهد مانند توانایی تغییر موقعیت خورشید و یا مقایسه کردن چیزهایی که تقریبا هم اندازه هستند و در اطراف پرواز می کنند. با Google Earth VR احساس می کنید که بالای برج هستید.

ساعت های سرگرم کننده ای برای پرواز در سراسر جهان وجود دارد. سطح جزئیات بستگی به جایی دارد که می خواهید مشاهده کنید. مقصدهای گردشگری دارای تصاویر بسیار جزیی هستند و گوگل برای کمک به شما، برخی از تورهای مجازی را ارائه می کند.