بازی های ارتفاع عینک واقعیت مجازی اچ تی سی وایو HTC vive

بازی عینک واقعیت مجازی اچ تی سی وایو HTC vive ترس از ارتفاع Plank

این سبک از بازی های عینک واقعیت مجازی HTC vive با توجه به اینکه اکثر افراد در جامعه دچار ترس از ارتفاع هستند بسیار جذاب می باشند.

برترین بازی های ترس از ارتفاع:

– Richies Plank Experiences

در این بازی مخاطب ابتدا در کنار یک خیابان ظاهر می شود در حالی که کنار وی درب ورودی آسانسور یک آسمانخراش قرار دارد. پس از ورود به آن آسانسور گزینه های مختلفی بصورت دکمه های آسانسور در اختیار کاربر قرار می گیرد. با فشردن آن دکمه ها درب آسانسور بسته شده و شروع به حرکت به سمت بالا می کند. پس از رسیدن به طبقات بالا درب آسانسور در حالی باز می شود که یک تخته چوبی در جلوی کاربر قرار دارد که باید بر روی آن حرکت کند!

 

– Plank not included VR

این بازی بسیار جذاب نیز پس از شروع، کاربر را ابتدا بر روی یک تخته در ارتفاع 3 متری زمین قرار می دهد و سپس در مراحل بعدی هم ارتفاع موقعیت ها بیشتر می شود و هم عوامل ترساننده ی دیگری به آن اضافه می شوند. مانند اژدها، موش، حرکت قطار، حرکت بالن ها، حرکت بر روی هلیکوپتر و … . در این بازی بازیکن باید با توری که در دست دارد، یک پرنده که در دو طرف چوب حرکت می کند را بگیرد.

 

Top Floor

این بازی نیز همانند بازی اول فرد را در موقعیت آسانسور و تخته چوب قرار می دهد ولی در حالی بسیار متفاوت و با عوامل ترساننده ی متنوع. همچنین این بازی این قابلیت را دارد که دسته های کنترلر عینک اچ تی سی وایو را به پای بازیکن بسته و راه رفتن را خیلی طبیعی تر شبیه سازی کند. در صورتی که فرد دچار سقوط شود، بصورت چرخان در هوا سقوط می کند در صورتی که در بازی اول معرفی شده، فرد به صورت مستقیم سقوط می کند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *